بیانیه ارتش به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی

به گزارش وبلاگ محمدی، ارتش در بیانیه ای به مناسبت سالگرد شهید صیاد شیرازی، نوشت: نام این شهید به عنوان یک فرمانده انقلابی و مدیری جهادی زبانزد و مورد احترام همگان است.

بیانیه ارتش به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ محمدی، ارتش جمهوری اسلامی در بیانیه ای به مناسبت سالگرد شهید سپهبد صیاد شیرازی، نوشت:بی تردید مطالعه دقیق زندگی این فرمانده شجاع به ویژه دوران حضور موثر ایشان در عملیات های دفاع مقدس و حضور در مناطق مختلف جنگ و کوشش خستگی ناپذیرش در سال های پس از دفاع مقدس در دستیابی به اهداف مهم نشر و گسترش فرهنگ مقاومت و پایداری و مبارزه با استکبار، برای جوانان و به ویژه افسران و فرماندهان جوان می تواند به عنوان الگویی بسیار اثرگذار و راهگشای بسیاری از تصمیم های کلان در عرصه های دفاعی و عملیاتی باشد.

متن بیانیه بدین توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و دومین سالگرد شهادت فرمانده شجاع و انقلابی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهید سپهبد علی صیاد شیرازی که بخش مهمی از دوران خدمت خود را در جهت مبارزه، جهاد و دفاع از آرمان های بلند ایران اسلامی پشت سرگذاشت و در این جهت مزد فداکاری خود را با شهادت در راه خدا دریافت کردگرامی می داریم.

نام شهید سپهبد صیاد شیرازی نه تنها در ارتش که در نیرو های مسلح و ایران سربلند اسلامی به عنوان یک فرمانده انقلابی و مدیری جهادی زبانزد و مورد احترام همگان است. این شهید والامقام با اخلاص و تفکر معنوی و هوشمندانه مبتنی بر دانش و بینش خود ضمن تحکیم و تقویت اقتدار ملی، توانست با کوشش خستگی ناپذیر و فرماندهی مقتدرانه خود، پیروزی های متعددی را در میادین نبرد به ارمغان آورد.

بی تردید مطالعه دقیق زندگی این فرمانده شجاع به ویژه دوران حضور موثر ایشان در عملیات های دفاع مقدس و حضور در مناطق مختلف جنگ و کوشش خستگی ناپذیرش در سال های پس از دفاع مقدس در دستیابی به اهداف مهم نشر و گسترش فرهنگ مقاومت و پایداری و مبارزه با استکبار، برای جوانان و به ویژه افسران و فرماندهان جوان می تواند به عنوان الگویی بسیار اثرگذار و راهگشای بسیاری از تصمیم های کلان در عرصه های دفاعی و عملیاتی باشد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و شهدای والامقام ایران اسلامی به ویژه 48000 لاله سرخ ارتش، اعلام می دارد در راستای سربلندی، عزت، اقتدار، بالندگی و حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی همیشه پا در رکاب بوده و با تأسی به فرهنگ والای جهاد و شهادت به آرمان های والای شهیدان بویژه شهید صیاد شیرازی جامه عمل خواهد پوشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیانیه ارتش به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه ارتش به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید