در المپیک هر روز از ورزشکاران تست کرونا گرفته می شود

به گزارش وبلاگ محمدی، ژاپن قصد دارد در بازی های المپیک هر روز از ورزشکاران تست کرونا بگیرد تا از سلامت افراد تا حد زیادی مطمئن باشد.

در المپیک هر روز از ورزشکاران تست کرونا گرفته می شود

به گزارش ایسنا و به نقل از ایزوستیا، برگزارکنندگان بازی های المپیک تابستانی توکیو در حال بررسی افزایش دفعات آزمایش ورزشکاران از نظر ویروس کرونا هستند و قصد دارند چنین آزمایش هایی را به صورت روزانه انجام دهند. تامایو ماروکاوا، مسئول بازی های المپیک و پارالمپیک، این خبر را جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

وی گفت: برخی از کشورها ممکن است [ورزشکاران] را واکسینه کنند و برخی دیگر این کار را نمی کنند. ما مسابقات را ایمن برگزار خواهیم کرد و از همه کشورها انتظار داریم ورزشکارها را به این رقابت ها اعزام کنند. ما هم اکنون به طور کامل امکان انجام آزمایشات روزانه را بررسی می کنیم و قصد داریم این کار را در المپیک توکیو انجام دهیم.

طبق قوانین مقدماتی این مسابقات که قبلا توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) منتشر شد، ورزشکاران باید حداقل هر چهار روز یک بار تست کرونا می دادند.

قرار است این بررسی ها در یک آزمایشگاه تخصصی در دهکده های المپیک یا پارالمپیک انجام شود.

در صورت شناسایی عفونت، اطلاع رسانی به سایر ورزشکاران بلافاصله از طریق برنامه گوشی همراه انجام می شود تا ارتباطی با فرد آلوده نداشته باشند.

بازی های المپیک توکیو قرار است از 23 ژوئیه تا 8 آگوست 2021 برگزار می شود.

منبع: عصر ایران

به "در المپیک هر روز از ورزشکاران تست کرونا گرفته می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در المپیک هر روز از ورزشکاران تست کرونا گرفته می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید