تمجید اتحادیه جهانی کشتی از سوپراستار ایرانی

به گزارش وبلاگ محمدی، اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی با اشاره به عملکرد حسن یزدانی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا نوشت: برای حسن یزدانی فوق ستاره کشتی ایران، مسابقات قهرمانی آسیا فقط یک قدم در آماده شدن برای هدف نهایی او یعنی کسب دومین مدال طلای المپیک متوالی در توکیوست.

تمجید اتحادیه جهانی کشتی از سوپراستار ایرانی

حسن یزدانی یک بار دیگر خودش را ثابت کرد و با براری مقابل پونیا طلای وزن 86 کیلوگرم را با دست آورد. این کشتی گیر که در تنها حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 طلا کسب نموده بود، هرگز در معرض خطر قرار نگرفت چرا که با نتیجه 10 بر صفر پونیا را از رده خارج کرد.

یزدانی قبل از مسابقات آلماتی از سال 2019 در هیچ مسابقه ای شرکت نداشت و در کوشش بود تا قبل از المپیک توکیو در بعضی از مسابقات شرکت تا بتواند از عنوان قهرمانی خود در المپیک ریو دفاع کند.

قهرمان آسیا در این باره گفت: پس از آغاز ویروس همه گیر کرونا، رقابت سخت بود.

وی با اشاره به جام دنیای که سال گذشته برگزار گردید، مطرح نمود: من فکر می کردم که برای آماده سازی در جام دنیای شرکت می کنم، اما این اتفاق رخ نداد.

دارنده مدال طلای المپیک، یادآور شد: مسابقات قهرمانی آسیا رویداد خوبی بود چرا که من می خواستم آمادگی خودم را ببینم. حالا هم به عنوان یک کشتی گیر تمرینات خود را برای المپیک توکیو ادامه خواهم داد تا بتوانم طلا را کسب کنم، فقط طلا.

یزدانی گفت که میخواهد قبل از توکیو بار دیگر به رقابت بپردازد، اگرچه تعیین نکرد این مسابقات چه رویداد هایی است.

وی اعلام کرد: من تا المپیک در چند مسابقه دیگر شرکت خواهم کرد تا بتوانم روی خودم و معایبم کار کنم. این آمادگی من برای بازی های المپیک و کسب مدال طلا در توکیوست و بسیار مهم است.

یزدانی تاکید نمود که برای بازی های المپیک توکیو روی هیچ حریف خاصی تمرکز ندارد.

این قهرمان کشتی آزاد دنیا و آسیا، یادآور شد: همه رقبا مهم و خوب هستند و همه برای پیروزی به تشک می آیند. همه آن ها تمام کوشش خود را برای پیروزی انجام می دهند، زیرا این یک رویا برای همه است، اما رقبای آمریکایی و روسی من بسیار دشوارتر هستند، البته من تمام رقبای خود را جدی می گیرم. من باید با مربی و تیمم برنامه خوبی بسازم تا آن ها را شکست دهم.

منبع: فرارو

به "تمجید اتحادیه جهانی کشتی از سوپراستار ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید اتحادیه جهانی کشتی از سوپراستار ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید