رونالدو باز هم سرزنش شد

به گزارش وبلاگ محمدی، وینچنزو اسپادافورا وزیر ورزش کشور ایتالیا که پیش از این مدعی شده بود خروج کریستیانو رونالدو از هتل تیم یوونتوس پس از ابتلای دو تن از اعضای این باشگاه به کرونا تخلف بوده، بار دیگر گفته های اخیر خود را تکرار کرد.

رونالدو باز هم سرزنش شد

اسپادافورا، باشگاه یوونتوس و رونالدو مدتی است که بر سر این موضوع با یکدیگر وارد جنگ شده اند و در حالی که باشگاه و بازیکن تأکید دارند هیچ تخلفی از آنها سر نزده، وزیر ورزش ایتالیا می گوید خروج رونالدو از تورین برای رفتن به اردوی تیم ملی پرتغال نقض پروتکل های بهداشتی بوده چرا که مطابق این پروتکل ها پس از آنکه ابتلای دو تن از اعضای باشگاه یوونتوس به کرونا اثبات شد، سایر اعضا باید در قرنطینه می ماندند تا عدم ابتلای آنها به کرونا ثابت گردد.

اسپادافورا به شبکه تلویزیونی رای گفت: رونالدو با خروجش از کشور، پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرد. به همین دلیل تحقیقاتی را برای اثبات این موضوع شروع نموده ایم.

رونالدو پس از سفر به پرتغال با جت شخصی خود، در اردوی تیم ملی کشورش به کرونا مبتلا شد. بازگشت او به ایتالیا مسئله ای به همراه نداشت چرا که با هماهنگی و کسب مجوز از تمام مقامات مرتبط صورت گرفت. در این میان چیزی که باعث جنجال شده خروج رونالدو از قرنطینه در هتل باشگاه یوونتوس پس از اعلام ابتلای دو تن از کارمندان باشگاه به کرونا است.

با بالا رفتن دوباره آمار مبتلایان، دولت ایتالیا امروز (دوشنبه) معیارهای بهداشتی جدیدی برای کنترل شیوع کرونا در نظر گرفته که شامل توقف تمامی فعالیت های ورزشی آماتوری، تعطیلی سالن های ورزشی، سینما، تئاتر و برگزاری تمام مسابقات فوتبال پشت درهای بسته و بدون حضور حتی یک تماشاگر می گردد.

اسپادافورا درباره احتمال تعلیق دوباره مسابقات فوتبال در ایتالیا گفت: فعلاً قصد نداریم مسابقات فوتبال حرفه ای را متوقف کنیم اما سری A حتی پروتکل های بهداشتی که خودش مشخص نموده بود را هم رعایت ننموده است.

منبع: فرارو

به "رونالدو باز هم سرزنش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو باز هم سرزنش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید