نامجومطلق هنوز مربی استقلال است

به گزارش وبلاگ محمدی، باشگاه استقلال تهران درحالی با کادرفنی محمود فکری همکاری می نماید که قرارداد یک عضو از کادرفنی فصل گذشته هنوز به خاتمه نرسیده است.

نامجومطلق هنوز مربی استقلال است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ محمدی، پس از خاتمه حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا 2020 و شکست برابر پاختاکور ازبکستان، کاروان تیم به ایران بازگشت و تدارکات آماده سازی برای شروع فصل جدید پیگیری شد.

پس از جذب بازیکنان بدون سرمربی در نهایت محمود فکری از تیم نساجی مازندران در کمتر از یک ماه باقی مانده به شروع مسابقات لیگ بیستم به عنوان سرمربی انتخاب و صمدمرفاوی، امیدعلی دفتری، حنیف عمران زاده و آرش برهانی به عنوان دستیاران او معرفی شده و شروع به کار کردند.

فکری فعالیت روی نیمکت تیم استقلال را بدون مجید نامجومطلق شروع کرد و مربی که در روز های بحرانی این تیم را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مرحله حذفی این مسابقات رساند در کادر جدید جای نداشت.

در اتفاقی عجیب و باورنکردنی نامجومطلق که فصل گذشته دستیار فرهاد مجیدی بود و پس از کناره گیری او راهنمایی استقلال در بازی های متمرکز لیگ قهرمانان را برعهده گرفت هنوز با این تیم قرارداد دارد و مربی آبی پوشان محسوب می گردد اگرچه کنار این تیم حضور ندارد.

نامجومطلق که اکنون از کادرفنی دور است، بنابراینکه قراردادش پس از خاتمه بازی مقابل پاختاکور ازبکستان از سوی باشگاه فسخ نشد و خودش هم چنین اقدامی انجام نداده، بنابر قرارداد دو ساله ای که امضا نموده بود در حال حاضر به صورت قانونی مربی آبی ها محسوب می گردد.

از این رو نامجومطلق که طی این مدت از سمت باشگاه هم حقوقش را دریافت ننموده، مطالبات معوقه دارد و او هم یکی افراد حاضر در لیست بلند بالای طلبکارانی است که چشم انتظار تحقق وعده مدیران باشگاه هستند. گفتگوی نامجومطلق و پیگیری ها در این رابطه به خاتمه نرسیده و در این صورت او اقدام قابل پیش بینی خواهد داشت.

طبق اخبار و پرونده های شکایات مشابهی که از باشگاه استقلال دیده ایم، اکنون مربی استقلال هم تصمیم دارد طی روز های آینده با شکایت به کمیته معین شرایط به صورت رسمی برای دریافت مطالباتش اقدام کند. شکایت نامجومطلق می تواند از دو جهت برای آبی پوشان دردسرساز گردد. نخست اینکه او به عنوان مربی با این تیم قرارداد دارد، اما اجازه فعالیت نداشته و دوم اینکه حتی حقوقش را هم دریافت ننموده است.

باشگاه استقلال که با اعلام حجت نظری، سخنگوی باشگاه در شرف کسب مجوز حرفه ای از سوی AFC برای مسابقات آینده لیگ قهرمانان آسیاست و احتمالا با شکایت هروویه میلیچ رو به رو می گردد درصورتیکه که نامجومطلق نامه نگاری های رسمی را شروع کند با دردسر بزرگی روبرو می گردد که باید دید در نهایت این پرونده به کجا ختم می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نامجومطلق هنوز مربی استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق هنوز مربی استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید